פתחנו!!!
אסגל, סוכנות מורשית טויוטה
סניף בילו

 

 

טויוטה משפחתית

טויוטה הגיעה לעולמנו בתחילת שנות ה – 30 של המאה הקודמת ומאז הפכה לשם נרדף בכל הקשור לרכבי משפחה ויוקרה. רכבי טויוטה הינם רכבים משפחתיים אשר נותנים לכל משפחה את המעטפת המלאה אותה היא מחפשת – רכבים אמינים, חזקים, פונקציונאליים בעלי עמידות גבוהה וחווית נסיעה לא פחות ממושלמת. כבר מזה כמה עשורים שטויוטה נחשבת לבחירה הטבעית של אלפי משקי בית בישראל – מה אלו הדגמים אותם תוכלו למצוא?

 

מהם הדגמים המובילים למכונית טויוטה משפחתית?

טויוטה מאמינה כי רכב משפחה אשר מתאים למשפחה אחת לאו דווקא יתאים למשפחה אחרת מאחר ואנחנו אנשים שונים ולכל משפחה יש צרכים שונים ודרישות מן הרכב. בדיוק לשם כך ניתן למצוא מספר רכבי טויוטה משפחתיים אשר כל אחד מהם מחזיק לא מעט יתרונות לכל משפחה. בין הדגמים המובילים תוכלו למצוא:

·        טויוטה קורולה סדאן

·        טויוטה קורולה ספייס

·        טויוטה R-CH

·        טויוטה קאמרי

כל הרכבים מעוצבים בטוב טעם יחד עם מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר ותוכננו כך שהם מותאמות לחוויית נסיעה מושלמת גם לנסיעות ארוכות.

 

מה תנאי המימון לרכישת רכב טויוטה משפחתי?

קצת קשה להאמין שלא תבחרו בטויוטה בתור רכב המשפחה הבא שלכם, אם כבר בחרתם עכשיו הגיע הזמן לבחור את המימון הטוב ביותר עבורכם. אס גל בע"מ הינה סוכנות מורשת של טויוטה המספקת שירות חם ואיכותי והפכה בשנים האחרונות לבית של נהגי הטויוטה בישראל. אצלנו בסוכנות תוכלו ליהנות מתנאי מימון נהדרים יחד עם ריביות נמוכות ומשתלמות.
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות