פתחנו!!!
אסגל, סוכנות מורשית טויוטה
סניף בילו

 

 

אס גל- סוכנות מורשית טויוטה אשקלון | בילו רחובות

 

 

אס גל, סוכנות מורשית טויוטה באשקלון, הוקמה על ידי יעקב ושרה גולן בשנת 1973. בתחילת הדרך שימש המקום כחשמלייה, וכבר אז לקוחות רבים נמנו על שורותיו: משרד הביטחון, חברת "מקורות" וגופים רבים נוספים ולקוחות פרטיים מרחבי הארץ.

 

בספטמבר 1993 קיבל המקום זיכיון לסוכנות מורשית ומרכז שירות מורשה של טויוטה. אסגל הייתה אחת מהסוכנויות הראשונות של המותג היפני ורב העוצמה- TOYOTA, שהוקמה בארץ.

 

הסוכנות משתרעת על מתחם רחב ומפואר, הכולל אולם תצוגה מרהיב ביופיו, בו מוצעים למכירה דגמי טויוטה החדשים. כמו כן פועלת מחלקת טרייד אין, בה מוצעים לקהל הרחב מגוון כלי רכב יד שנייה הכוללים אחריות מסודרת ומקיפה של אס גל. מרכז השירות מעניק מגוון שירותים מקצועיים ואיכותיים לרכב: מכונאות, פחחות, חשמל, דיאגנוסטיקה, אבזור ועוד.

 

בשנת 2020 הרחיבה אסגל את שורותיה והקימה סוכנות מפוארת עם אולם תצוגה מרהיב ומרכז שירות מורשה של טויוטה, המעניק מגוון שירותים - בבילו רחובות. הסוכנות ומרכז השירות מעניקים את שירותיהם לתושבי רחובות, ביל'ו, יבנה, גדרה, קריית עקרון וכל ישובי הסביבה. 

 

הן הסוכנויות והן מרכזי השירות של אסגל פועלים על פי תו תקן ISO-14002, ISO-9002. 

 

אס גל מעניקה שירות למגוון רב של לקוחות: משרדי ממשלה שונים בהם משרד הביטחון, חברת מקורות, משטרת ישראל, ולקוחות רבים מהמגזר הפרטי.

 

הדגש בפעילותם של הצוותים המקצועיים והמיומנים במקום הוא על השירות: אמינות, מענה מלא ללקוח, ליווי צמוד, יחס אישי, יצירת קשר רציף והקפדה על שביעות רצונו של הלקוח. 

 

הלקוח של אס גל מוגדר כחלק מ"משפחת טויוטה". לקוחות רבים כבר הצטרפו ל"משפחת טויוטה". מוזמנים גם אתם להיות חלק ממשפחה מקצועית, תומכת ושמלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

 

 

לשירותכם תמיד

אס גל , סוכנות מורשית טויוטה אשקלון| בילו

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות