פתחנו!!!
אסגל, סוכנות מורשית טויוטה
סניף בילו

 

 

טויוטה אשקלון

 

סוכנות הטויוטה שלכם באשקלון- "אסגל", סוכנות מורשית טויוטה.

תושבי אשקלון, אשדוד, קריית גת, קריית מלאכי ויישובי הסביבה– הכתובת שלכם לרכישת טויוטה חדשה ולקבלת מגוון שירותים מקיפים ומקצועיים לרכב היא אסגל, סוכנות מורשית טויוטה אשקלון.

 

 

הטויוטה החדשה שלכם באשקלון

אסגל, סוכנות מורשית טויוטה אשקלון, מציעה לכם את מגוון דגמי טויוטה החדשים. אולם התצוגה המרהיב מציג את מגוון הדגמים ויועצי המכירות במקום מעניקים לכם שירות אישי לאורך כל התהליך. הלקוחות נהנים מאפשרויות מימון, תשלומים חודשיים בהתאמה אישית, חבילת ביטוחים מקיפה, חבילת טיפולים, מוקד שירות של טויוטה 24/7 ומענה אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

 יועצי המכירות מתאמים עמכם נסיעת התרשמות ללא תשלום בטויוטה הנחשקת.

 

להזמנת נסיעת התרשמות בטויוטה אשקלון לחצו כאן

 

 

הליסינג המשתלם שלכם באשקלון

אסגל, סוכנות מורשית טויוטה אשקלון, מזמינה אתכם ליהנות מטויוטה חדשה במסלול ליסינג ייחודי. מסלולים בהתאמה אישית, עם שירות מקצועי ושקט נפשי לאורך כל הדרך.

 הפתרון החכם והיעיל שלכם ליהנות מרכב חדש ללא בעלות בתנאים נוחים הוא TOYOTA LEASE-מסלול הליסינג הפרטי. המסלול מתאים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

 

 

רכבי יד שניה במסגרת תוכנית "סלקט" באשקלון

באסגל, סוכנות מורשית טויוטה אשקלון, תמצאו מגוון גדול של רכבי טויוטה יד שניה במסגרת תוכנית: Toyota Select. 
רכבי יד2 בטויוטה אשקלון הינם רכבים מבעלות קודמת שעברו 155 (!) בדיקות קפדניות, תהליך השבחה מלא, עם אחריות יבואן, עם שקיפות מלאה בכל הנוגע להיסטוריית הרכב ועם תנאי מימון נוחים. תושבי רחובות והאזור יוצאים לדרך חדשה עם רכב "סלקט" כשהם בביטחון מלא ובשקט נפשי לאורך כל הדרך.

 

 

מוסך הטויוטה שלכם באשקלון

אסגל, מרכז שירות מורשה טויוטה באשקלון, מעניק מגוון שירותים מתקדמים ומקצועיים לרכב שלכם:

 

✔️מכונאות

 

✔️פחחות וצבע

 

✔️חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה

 

✔️כיוון פרונט וצמיגים

 

✔️הכנה לטסט

 

✔️בדיקות בטיחות חורף/קיץ

 

במקרה של תאונה, יועצי השירות ב"אסגל" מלווים את הלקוחות מרגע התאונה ועד תום הטיפול ברכב, כשהם פועלים מול כל הגורמים הנוגעים בדבר, בכללם חברות הביטוח. 

כל המחלקות באסגל טויוטה אשקלון מאוישות על ידי מיטב אנשי המקצוע, אשר עברו הכשרות והסמכות על ידי היבואן, "יוניון מוטורס". כמו כן, הן מאובזרות בציוד המתקדם ביותר שיש ובטכנולוגיה החדישה ביותר בענף.

צוותי העבודה המקצועיים ויועצי השירות באסגל אשקלון מחויבים להעניק ללקוחות את הטיפול המקצועי ביותר שיש לרכביהם ואת השירות האישי והמהיר בכל שלב ושלב.

 

 

להזמנת טיפול לטויוטה שלכם באשקלון לחצו כאן

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות